Карлыгаш Танбаевна Бисембаева, Қауымдастырылған профессор м.а.

Карлыгаш Танбаевна Бисембаева

karlygash.bissembayeva@yu.edu.kz

Қызметі: «Мұнайгаз инжиниринг» доценті
Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы: техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор м.а.
Сабақ беретін пәні: Кәсіби бағытталған шетел тілі, Мұнай кен орындарын игеруді бақылау және реттеу, Қабаттардың мұнай беруін арттыру әдістері, Ұңғымалардың өнімділігін арттыруға арналған физика-химиялық әдістер.
Ғылыми қызығушылы: Көмірсутектерді өндіру процесін қарқындатуға бағытталған іс-шаралардың тиімділігін арттыру.
«Жағалаудағы экожүйелерді климаттың өзгеруіне бейімдеу үшін геокеңістіктік инженериядағы жаңа курстар» Erasmus GEOCLIC жобасының жұмыс тобының мүшесі, 2021-2024 ж.ж.
Мақалалар: 70-тен астам ғылыми еңбектердің, соның ішінде 3 монографияның авторы.
Марапаттар: ҚР БҒМ «Алғыс хат», 2017 ж.
Халықаралық тағылымдамалар: -Royal technical Institute, Стокгольм қ., Швеция; Уфа мемлекеттік мұнай техникалық университеті, Уфа қ., Ресей.