Гулнара Турановна Мустапаева аға оқытушы

Гулнара Турановна Мустапаева

14-76-81

gulnara.mustapayeva@yu.edu.kz

Қызметі: «Экология және химиялық инжиниринг»кафедрасының аға оқытушысы
Оқытатын пәндері: Химия, Мұнай және газды өңдеудің арнайы технологиясы, Химиялық технологиялық процестерді басқару жүйелері, Мұнай және газ шикізатын тазалау технологиясы, Органикалық және мұнайхимия өндірісінің технологиясы, Жобалау негіздері мен кәсіпорындардың құралжабдықтары.
Ғылыми зерттеу бағыты: мұнай түзілуі, қалдықсыз және экологиялық өндірістер құру, мұнайды терең өңдеу, энергияның балама көздері, экологиялық қауіпсіздік.
Басылымдары: 25- дан астам ғылыми еңбек.
Сертификаттар: «ҚазАзот» АҚ өндірістік тағылымдама, сертификаты  «Аммиак өндірісі, әлсіз азот қышқылы және аммиак селитрасы», Астана қ. «Мамандандырылған аккредиттеу шеңберінде жоғары оқу орнының өзін-өзі бағалау бойынша есеп дайындау» оқыту семинарына қатысқаны үшін сертификат, «Жаңа химиялық технологиялар: өндіріс және қолдану» тақырыбындағы біліктілікті арттырудың қашықтықтан оқыту курстары Астана қ. «Білім беру бағдарламаларын бакалавриат, магистратура және докторантура мамандықтары бойынша қалыптастыру, жаңарту және жетілдіру» тақырыбындағы курсты сәтті аяқтағаны үшін берілді, YESSENOV UNIVERSITY, «Адам ресурстарын ұйымдастыру», «Персоналдарды ұйымдастыру» YESSENOV UNIVERSITY сертификаты.