Асия Нурлыбаевна Боранбаева аға оқытушы

Асия Нурлыбаевна Боранбаева

41-76-81

assiya.boranbayeva@yu.edu.kz

Қызметі: «Экология және химиялық инжиниринг»кафедрасының аға оқытушысы
Академиялық дәрежесі: химия магистрі
Оқытатын пәндері: Химия, аналитикалық химия, бейорганикалық химия, аммиак өндірісі, адсорбциялық және сорбциялық процестердің теориялық негіздері.
Ғылыми зерттеу бағыты: аумақтық экология,  табиғи және техногенд қалдықтар,  мұнай шламдарын өңдеу, мұнай қалдықтары және полимерлер.
Басылымдары: 15 — тен астам ғылыми еңбек.
Сертификаттар: «ҚазАзот» АҚ өндірістік тағылымдама, сертификаты «Аммиак, әлсіз азот қышқылы және аммиак селитрасы өндірісі», Астана қ. «Бейорганикалық химияның қазіргі мәселелері» тақырыбындағы біліктілікті арттырудың қашықтықтан оқыту курстары Астана қ., «Lecture Series in Scientific-Practical Reseagch Writing for High Impact Factor Journal Publication» тақырыбындағы біліктілікті арттыру сертификаты, г.Актау, «Білім беру бағдарламаларын бакалавриат, магистратура және докторантура мамандықтары бойынша қалыптастыру, жаңарту және жетілдіру» тақырыбындағы курсты сәтті аяқтағаны үшін берілді, YESSENOV UNIVERSITY, «CТ РК ISO/IEC 17025-2018 «Общие требования к компетентности испытательных и колибровочных лабораторий»., тақырыбындағы курстың сертификаты, Астана қ.
Ғылыми тағылымдама: Турция