Сейдалиева Лейла Камидуллаевна, Профессор ассистенті

Лейла Камидуллаевна Сейдалиева

leila.seidaliyeva@yu.edu.kz

Қызметі:«Экология және геология» кафедрасының профессор ассистенті (аға оқытушы)
Ғылыми атағы:
Сабақ беретін пәні: Жарияланымдары: 20-дан астам ғылыми еңбектердің авторы.
Ғылыми қызығушылығы: «Қашықтан зондтауды қолдана отырып, Ақтау қаласының аумағы шегінде Каспий теңізінің теңіз бөлігі мен жағалау аймағын геоэкологиялық зерттеу»
Біліктілікті арттыру:Certificate of attendance. This is to certify that. From Yessenov University has participated and successfully completed Seminar «Critical and Creative thinking»; Certificate From Yessenov University has participated and successfully completed Seminar Lecture Series in Scientific-Practical Research Writing for High Impact Factor Journal Publication; «Білім беру бағдарламаларын бакалавриат, магистратура және докторантура мамандықтары бойынша қалыптастыру, жаңарту және жетілдіру»