Шайхиева Куланда Мактаповна, Профессор ассистенті

Шайхиева Куланда Мактаповна

kulanda.shaikhiyeva@yu.edu.kz

Қызметі: «Құрылыс  инжиниринг» кафедрасының қауымд.проф., аға оқытушы
Академиялық дәрежесі: магистр
Оқытатын пәндері: Жер ресурстарын пайдалануды кеңістіктік жоспарлау, болжамдау, Cызба геометриясы және инженерлік (компьютерлік) графика, Геотехника 2, Инженерлік графика және сызу, Кадастрлық және топографиялық түсірілім, Инженерлік геодезия, Құрылыс өндірісінің технологиясы 1,  AutoCAD және ArchiCAD, Кадастрлық жұмыстардың автоматтандырылған ақпараттық жүйелері, Жерге орналастырудағы және кадастрдағы геодезиялық жұмыстар.
Ғылыми қызығушылығы: «Құрылыс жобаларын басқарудың әртүрлі жолдарын қарастыру, талдау және бағалау»
Мақалалар: 30 аса ғылыми еңбектердің авторы
Біліктілікті арттыру және сертификаттар: «Білім беру бағдарламаларын бакалавриат, магистратура және докторантура мамандықтары бойынша қалыптастыру, жаңарту және жетілдіру», «Жаңа экономика талабына  сай кәсіпкерлік негіздері», «Университет – ой-пікірлер аймағы», «Сметное дело», «Проблемы Кибербезопасности и защиты информации», «Я гений», «Гид экскурсовод».
Марапаттаулары:
2021жылы Есенов 45 жылдығына төсбелгі
Халықаралық тағылымдамалар: Түркия, Yildiz Technical University, 2020ж.