Баимбетов Дінмұхамбет Баимбетұлы, Профессор ассистенті

Баимбетов Дінмұхамбет Баимбетұлы

d2.baimbetov @yu.edu.kz

Қызметі: : «Энергетика және автоматтандыру» кафедрасының аға оқытушысы, магистрі»
Ғылыми атағы: Жаратылыстану ғылымдарының магистрі, ғылым және технология магистрі
Сабақ беретін пәні: : «Электромеханика», «Энергетиктерге арналған кәсіби ағылшын тілі»
Ғылыми қызығушылығы: Күн энергиясы, тұзсыздандыру, жылу сорғылары.
Жарияланымдары:
1. Моделирование процессов в системе солнечного фотовольтаического обратного осмоса для опреснения воды. Издание: «Вестник КазНИТУ» серия Технические науки, Казахстан, рекомендуемый ККСОН МОН РК,2019 г.
2. Решение уравнение навье-стокса для несжимаемой жидкости в прямоугрольной области с заданными скоростями вдоль границы. Издание: Авторское право, 2020 г.
Халықаралық Тағылымдамалар:
2016 жыл. Каликут Ұлттық Технология Институты, Үндістан.
2017 жыл. Энергетика, Қолданбалы Және Теориялық Механика Зертханасы (Lenta), Нанси, Франция.
2019-2020 жыл. Энергетика, Қолданбалы Және Теориялық Механика Зертханасы (Lenta), Нанси, Франция.