Муршида Жасталаповна Аимова доцент

Муршида Жасталаповна Аимова

murshida.aimova@yu.edu.kz

Қызметі: «Экология және геология» кафедрасының доценті
Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы: — химия ғылымдарының кандидаты
Оқытатын пәндері: Химия, Бейорганикалық химия, Жалпы және бейорганикалық химия, Полимерлердің химиясы мен физикасы, Мұнай өңдеудегі және мұнай химиясындағы инновациялық технологиялар
Ғылыми зерттеу бағыты: дәрілік өсімдіктердің химиялық құрамын зерттеу
Басылымдары: 30 — дан астам ғылыми еңбек.
Біліктілікті арттыру: сертификат «Lecture Seriesin Scientific-PracticalResearchWritingforHighImpactFactorJornalPublicftion»UniversitiPutraMalaysia,өндірістіктағылымдамасертификаты«Аммиак, әлсіз азот қышқылы және аммиак селитрасы өндірісі»,  АҚ «КазАзот»Ақтау қаласы, сертификат  «Подготовка отчета по самооценке высшего учебного заведения в рамках специализированной аккредитации» г.Астана, «Білім беру бағдарламаларын бакалавриат, магистратура және докторантура мамандықтары бойынша қалыптастыру, жаңарту және жетілдіру»YESSENOVUNIVERSITY, сертификат «Университет — ой-пікірлер аймағы»YESSENOVUNIVERSITY.