Жанат Фархатовна Ожикенова, Қауымдастырылған профессор

Жанат Фархатовна Ожикенова

zhanat.ozhikenova@yu.edu.kz

Қызметі: «Энергетика және автоматтандыру» кафедрасының қауымдастырылған профессоры
Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы: PhD
Сабақ беретін пәндері: «Жылуэнергетиканың өзекті экологиялық мәселелері», «Өнеркәсіптік кәсіпорындардағы энергия аудиті және энергия үнемдеу», «Электр тораптарды жобалау», «Электромеханика»
Ғылыми қызығушылығы: Энергетикалық объектілердің қоршаған ортаға зиянды әсерін азайтуды, энерго үнемділігі мен тиімділігін арттыруды зерттеу. Газ турбиналы, бу газ қондырғыларының жану процесстерін зерттеу
Жарияланымдар: 30-дан аса ғылыми еңбек авторы (Индекс Хирша — 1). 9 өнертабыс патентінің,  2 монография және оқу құралдарының авторы.
Біліктілікті арттыру және сертификаттар: «Жоғары оқу орын оқытушысы» Кәсіби қайта даярлау дипломы. Россия, 2016 ж.
Халықаралық тағылымдамалар: 2021 жылы Ресей Федерациясы, Томск политехникалық Ұлттық зерттеу университеті.