Сарбопеева Маншук Дагистановна, Тәрбие ісі және қоғаммен байланыс жөніндегі вице-декан.

Сарбопеева Маншук Дагистановна

manshuk.sarbopeyeva@yu.edu.kz

Қызметі: «Инжиниринг» факультетінің тәрбие ісі және қоғаммен байланыс жөніндегі вице-декан.
Ғылыми дәрежесі: PhD доктор, қауымдастырылған профессор  (доцент)
Сабақ беретін пәні: Мұнай және
газ ұңғымаларын бұрғылау, Теңіздегі
және құрлықтағы ұңғымаларды бұрғылау негіздері, Ұңғымаларды бекіту және цементтеу., Ұңғымадағы жөндеу-оқшаулау жұмыстары, Көлбеу-бағытталған және
көлденең бұрғылау, Бұрғылау және кәсіпшілік жайластыру, Ұңғыма өнімдерін жинау және дайындау.
Ғылыми қызығушылығы: «Моделдеу үдерісін талдау жəне ұңғыларды бұрғылауда айқын еместікті есепке ала отырып шешім қабылдау».
Ғылыми және (немесе) ғылыми-техникалық жобалар гранттық қаржыландыруының «Маңғыстау өңірі жағдайында қабаттардың мұнай беруін арттыру үшін ағынды ауытқыту технологияларын қолдану» тақырыбындағы жобасының зерттеу тобының мүшесі (2023-2025жж).
Мақалар: Барлығы 59, уәкілетті орган ұсынған басылымдарда 20, Clarivate Analytics (Clarivate Analytics) (Web of Science Core Collection, Clarivate Analytics (Сайнс Кор collection Web of, Clarivate Analytics), Scopus (Скопус) немесе JSTOR (ДЖЕЙСТОР) базаларына кіретін ғылыми журналдарда 7, монографиялар –3, Хирш индексі-4 (Scopus және Web of Science)
Марапаттар: «Құрмет» грамотасы YU, 2023ж.
Халықаралық тағылымдамалар: 2013 жылы Әзербайжан Республикасы Ұлттық Ғылым академиясының Геология институтында «Болашақ» халықаралық бағдарламасы бойынша ғылыми тағылымдамадан өтті.