Республикалық байқау өтті

2022 жылдың соңында Алматы қаласында (КазГАСА) білім беру корпорациясы Қазақ бас сәулет-құрылыс академиясының сәулет, инженерлік құрылыс және дизайнерлік мамандықтарды бітірушілердің дипломдық жобаларының республикалық конкурсы on-line режимі байқауы өтті. Осы конкурста Қазақстанның 46 ЖОО қатысты. Байқаудың ресми тілдері – қазақ, орыс және ағылшын тілі.

Бұл конкурста YU университететі «Инжиниринг» факультеті «Құрылыс инжиниринг» кафедрасынан «Құрылыс» мамандығы бойынша 2 дипломдық жоба ұсынылды. 46 ЖОО ғимараттар мен имараттарды есептеу және жобалау номинация бойынша ІІІ- дәрежелі дипломмен ВУВС-19-8 тобының шәкірттері МУСАБЕКОВА ГУЛЬМИРА, БЕКЖАНОВ АЙБЕК, БАКЫТЖАНОВ АЙТҚАЛИ (жетекшісі т.ғ.д., профессор, академик ЖИЕНБЕК УМИРЗАЕВИЧ СУГИРОВ марапатталды.