Муралев Евгений Дмитриевич, Қауымдастырылған профессор м.а.

Муралев Евгений Дмитриевич

yevgeniy.muralev@yu.edu.kz

Қызметі: Энергетика және автоматтандыру кафедрасының қауымдастырылған профессорының міндетін атқарушы, Аридтік аумақтарды орнықты дамыту ғылыми-зерттеу институтының директоры
Ғылыми дәрежесі: техника ғылымдарының кандидаты,
Сабақ беретін пәні: Жылу энергетикалық қондырғылардың жұмыс процестерін математикалық модельдеу, Ғылыми зерттеулердің инновациялық әдістері және жылу энергетикасындағы коммерцияландыру, Жылу және электр энергиясын өндірудегі инновациялық технологиялар
Ғылыми қызығушылығы: Суды тұщыту және қайта пайдалану; Дәстүрлі және баламалы және сутегі энергетикасы; Энергия үнемдеу және энергия тиімділігі; Жасанды интеллект негізінде технологиялық процестерді басқару жүйесі.
Жарияланымдары:
36 ғылыми жарияланымның және 3 өнертабыстың авторы, оның ішінде:
E.D. Muralev «Tritium migration in nuclear desalination plants», International Journal of Nuclear Desalination, Vol.1, No.l, 2003, pp.104-115.
Y.Muralev «On-Line Diagnostics of MED Desalination Plants Heat-Exchange Efficiency at the base of adaptive math model», 14-th Intern.Cong. on Desalination and water Re-Use, Tianjin, China, October 20-25, 2013.
Y.Muralev,A “Proposal of Desalination Technology Selection for Nuclear Power and Desalination Plant”, Technical Meeting on the User-Vendor Interface in Cogeneration for Electricity Production and Seawater Desalination, 14-16 Mar 2016, IAEA, Vienna, Austria.
Y.Muralev “ Low-grade thermal distillation using waste heat or renewable energy”, Global Water Summit 2016. 19-20 April, Jumeirah Etihad Towers in Abu Dhabi.
Марапаттар: «ҚР атом саласының еңбек сіңірген қызметкері» күміс және алтын белгілері