Бекбаулиева Алия Аскаровна, Қауымдастырылған профессор м.а.

Алия Аскаровна Бекбаулиева

aliya.bekbauliyeva@yu.edu.kz

Қызметі: «Мұнайхимиялық инжиниринг» кафедрасының қауымдастырылған профессорының м.а. (доцент)
Ғылыми атағы: техника ғылымдарының кандидаты, қауымдастырылған профессор м.а.
Сабақ беретін пәні:
«Өндірісті автоматтандыру негіздері»,
«Ұңғымалық мұнай өндірудің жаңа техникалық құралдары мен технологиялары», «Кәсіби шет тілі»,
«Академиялық ағылшын тілі»
Ғылыми қызығушылығы: Өндірістік құбырларды ішкі тоттанудан қорғаудың әдістері мен техникалық құралдарын жетілдіру
Ғылыми тағылымдамалар: Colorado School of Mines, Golden, USA.
Жарияланымдары:
1) Способы нагнетания в пласт сухого газа сайклинг-процессом. Danish scientific journal (DSJ). No 60, 2022. –P. 13-15.
2) Production methods and technologies used to extract high-viscosity oil // Материалы международной научно-практической онлайн конференции приуроченной к 30-летию Независимости Республики Казахстан 28 апреля, 2021 г.
3) Technology of binary mixtures for production of high-viscous oil // Yessenov Science Jornal. N2 (36) 2019
4) Тұтқырлығы жоғары мұнайды үдемелі сулану жағдайында жинау және дайындау жүйесін жетілдіру // «Университет – ой-пікірлер аймағы»
Yessenov Forum аясында халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясының материалдары 8 қараша 2019 ж.