Гульмира Худайбергеновна Садуева, доцент

Гульмира Худайбергеновна Садуева

gulmira.saduyeva@yu.edu.kz

Қызметі: «Мұнайгаз инжиниринг» кафедрасының доценті
Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы: техника ғылымдарының кандидаты, доцент
Сабақ беретін пәні: Мүнай саласының жаңа технологиясы мен техникасы, Жерасты гидромеханикасы, Мұнай және газ кенорындарын пайдалану кезіндегі термодинамика және жылу техникасы, Мұнай және газ кенорындарының машиналары мен жабдықтары, Мұнай-газ саласындағы жобалау әдіснамасы және жобаларды басқару.
Ғылыми қызығушылы: «Өндіру ұңғымаларынан су ағынын шектеу мақсатында айдау ұңғымаларының жұмыс режимін оңтайландыру», «Мұнай кен орындарының өнімді қабаттарын игеру процесін оңтайландырудың жаңа бағыттары».
Мақалар: 40 аса ғылыми жұмыстар, ғылыми өнертабыстар (патенттер), монография, оқу құралы авторы
Сертификаты: «This certificate confirms participation in the conference and publication of the article in the collection of papers», «Өндірістегі цифрлық технологиялар», «Мұнайгаз саласындағы геологияның қазіргі жағдайы мен даму болашағы», «Университет  ой пікірлер аймағы»
Халықаралық тағылымдамалар: Уфа мемлекеттік мұнай техникалық университеті, Уфа қ., Ресей