Нұршаханова Ләззат Кұлжанқызы, Профессор

Ләззат Кұлжанқызы Нұршаханова

lazzat.nurshakhanova@yu.edu.kz

Қызметі: «Мұнайгаз инжиниринг» кафедрасының профессоры.
Ғылыми дәрежесі, ғалами атағы: : техника ғылымдарының кандидаты, доцент (ВАК) қауымдастырылған профессор.
Сабақ беретін пәндері: «Мұнай және газ өндіру техникасы мен технологиясы», «Мұнай өндіруді қарқындату», «Қабаттардың мұнай беру әдістерінің тиімділігін арттыру».
Ғылыми қызығушылығы: Ұңғымалардың өнімділігін арттыру әдістерінің және қабаттардың мұнай бергіштілігінің тиімділігін зерттеу.
«Жағалаудағы экожүйелерді климаттың өзгеруіне бейімдеу үшін геокеңістіктік инженериядағы жаңа курстар» Erasmus GEOCLIC жобасының жұмыс тобының мүшесі, 2021-2024 ж.ж.
Мақалалар: 95 аса ғылыми және ғылыми-әдістемелік еңбектердің авторы, соның ішінде 3 оқу құралы мен 6 кітап
Марапаттары: ҚР Білім және ғылым министрлігінің Алғысы, Қазақстан Республикасының Білім беру ісінің құрметті қызметкері, «Маңғыстау облысыа 35-жыл» төстік белгі,  «Маңғыстау мұнайына 50 жыл» төсбелгісі.
Халықаралық тағылымдамалар: Ресей, Санкт-Петербург тау-кен университеті.