Сарбопеева Маншук Дағыстанқызы, Қауымдастырылған профессор м.а.

Маншук Дағыстанқызы Сарбопеева

manshyk.sarbopeeva@yu.edu.kz

Қызметі: «Мұнайхимиялық инжиниринг» кафедрасының қауымдастырылған профессорының м.а. (доцент)
Ғылыми дәрежесі, ғылыми атағы: PhD доктор, қауымдастырылған профессор  м.а.
Сабақ беретін пәні: Мұнай-газ ұңғымаларын бұрғылау, Ұңғымаларды жөндеу, Мұнай-газ саласындағы жаңа жабдықтар мен технологиялар, Ұңғымаларды тазарту және жуу агенттері, Ұңғымаларды аяқтау.
Ғылыми қызығушылы: «Моделдеу үдерісін талдау жəне ұңғыларды бұрғылауда айқын еместікті есепке ала отырып шешім қабылдау».
Мақалар: 20 аса ғылыми жұмыстар, оқу құралы авторы
Марапат: «Инженерлік білім беруді цифрландыру», «Білім беру бағдарламаларын бакалавриат, магистратура және докторантура мамандықтары бойынша қалыптастыру, жаңарту және жетілдіру», «Lecture Series in Scientific – Practical Research Writing for High Impact Factor Journal Publication»,  Әзірбайжан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының Геология институтында «Болашақ» халықаралық бағдарламасы бойынша ғылыми тағылымдамадан өтті.
Халықаралық тағылымдамалар: Баку, Əзербайжан