Булдырық Байышевна Сулейменова доцент

Булдырық Байышевна Сулейменова

Buldyryk.suleimenova@yu.edu.kz

Ғылыми дәрежесі мен ғылыми атағы: Физика-математика ғылымдарының кандидаты, ЖАК Доценті
Сабақ беретін пәні: Web – технологиялар, WEB қосымшаларын дайындау технологиясы, Ғылыми-педагогикалық бағыттағы инновация, Компьютерлік кесіндеме (AutoCAD), т.б.;
Ғылыми зерттеу бағыты: Жаңа ақпараттық-инновациялық  технологиялардың атқаратын ролі мен маңызы ;
Басылымдамалары:  100- нан астам  ғылыми  еңбектері, 5 оқу құралы, 3 әдістемелік нұстаулық, 3 электронды оқулық авторы ;
Марапаттаулары:  ҚР БҒМ –нің «Жас ұрпақты оқыту және тәрбиелеу ісіндегі елеулі табыстары үшін – Ы.АЛТЫНСАРИН» төсбелгісі (2011 ж.), Маңғыстау облысының қалыптасуына және дамуына қосқан үлесі үшін «Маңғыстау облысына 35 жыл» естелік төсбелгісі (2010), «Ш.Есенов атындағы Каспий мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің Ардагері» төсбелгісі, «Smart-EX» ЖШС студенттердің тәжірибе өтетін базалық мекемесінен, студенттерді өндірістік тәжірибеге белсенді қатыстырғаны үшін «Алғыс хат» марапаты.
Халықаралық тағылымдамалар: Малазия, 2018 ж.